header

Kreditas be registracijos!


Kreditas per 5 minutes!


Paskola šeimai


Apie įmonę

Jauna, sparčiai besiplečianti, entuzijastinga įmonė. Teikianti kredito paslaugas. Jeigu esate jaunas(-a), taip pat entuzijastingas(-a), komunikabilus(i) ir norite prisidėti prie mūsų komandos - lauksime Jūsų CV el. paštu info@grynipinigai.lt

UAB Bonnum Creditum yra Tarpininkas greitųjų vartojimo kreditų teikėjų Lietuvoje, aktyviai vykdanti veiklą ir plečianti paslaugų spektrą.

Bonnum Creditum suteikia kreditą nuo 500 iki 20 000 Lt nuo 90 dienų iki 60 mėnesių laikotarpiui be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, greitai, saugiau, Jums patogiu būdu – pateikus paraišką internetu ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių .

www.lrs.lt - Vartojimo kredito įstatymas

lb.lt/vartojimo_kreditu_davejai_ir_tarpininkai

Vartotojų ginčai su finansų rinkos dalyviu

Informuojame, jog nuo 2012 m. sausio 2 d. Lietuvos bankas ne teismo tvarka nagrinėja skundus ir sprendžia vartotojų bei finansų įstaigų ginčus, kylančius iš finansinių paslaugų teikimo, tarp vartotojų ir finansinių paslaugų teikėjų.

Jei Jus manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos ar nepavyko išspręsti problemos, galite pasinaudoti teise kreiptis į Lietuvos banko Priežiūros tarnybą. Kviečiame išsamiau susipažinti su vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčų nagrinėjimo tvarka.

Vartotojai neturi teisės savintis, keisti ar pildyti pateiktą medžiagą. Visą pateiktą informaciją galima peržiūrėti bei spausdinti asmeniniams tikslams tik su sąlyga jog ji nebus naudojama materialiniams tikslams pasiekti. Jei pateikta medžiaga publikuojama, būtina pateikti nuorodą į autorinių teisių savininko tinklalapį. Nesilaikydamas auksčiau išvardintų sąlygų apie naudojimąsi medžiaga, pateikta šioje internetineje svetainėje, vartotojas pažeidęs autorines teises, priklausomai nuo pažeidimo pobūdžio, gali buti baudžiamas įstatymų nustatyta tvarka.

© 2012 - Visos teises saugomos | Google+